• +38050-343-1090
 • info@music-bridge.org

International Jazz Bridge 2022

МБФ «Міжнародний Музичний Міст» за ініціативи засновника фонду Олексія Саранчіна та Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Глієра поєднає найталановитіших музикантів усього світу в глобальній події.

Ця подія:

 • стане підтримкою і мотивацією до подальших творчих успіхів талановитої української молоді;
 • інтегрує Україну у світове культурне життя;
 • стане мостом об’єднання людей всього Світу незалежно від політичних переконань.

Мета та завдання конкурсу

 • розкриття творчого потенціалу дітей та молоді України і світу;
 • сприяння інтеграції України у світовий мистецький простір;
 • розвиток та популяризація джазової культури та музичного мистецтва шляхом відбору кращих молодих виконавців України та світу, та підтримку на початку їх творчого становлення;
 • підвищення загального рівня професійного виконавства серед молоді;
 • створення умов для сценічного втілення здібностей та навиків, прояву індивідуальності й таланту дітей та молоді;
 • підтримка у формуванні конкурентоспроможності джазових музикантів, що сприяє розвитку та підготовці до професійної діяльності у майбутньому;
 • обмін професійним досвідом джазового виконавства України та світу;
 • зміцнення та розвиток творчих зв’язків навчальних, освітніх закладів культури та мистецтва.

Журі

Сергій Давидов (Україна) – Голова журі

Кандидат мистецтвознавства, доктор філософії, доцент кафедри «Музичне мистецтво естради та джазу» Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського. Лауреат Муніципальної творчої премії імені Б. Гмирі та регіональної премії «Народне визнання» у номінації «Музика». Лауреат багатьох міжнародних джазових фестивалів.

Викладає такі навчальні дисципліни: спеціальне фортепіано, джазова імпровізація, гармонія в джазі, мистецтво акомпанементу в джазі

Сергій – яскравий представник сучасного українського джазового мистецтва, постійно концертуючий піаніст з сольними та ансамблевими програмами. Він мав творчу концертну співпрацю з такими всесвітньо відомими музикантами, як Adam Nussbaum, Jed Levy, Chris Dhalgren, Frank Lacy, Joe Ford, Frank Parker, Валерій Пономарьов, Bill Mollenhof, Eve Cornelious (США); George Haslam (Великобританія); Andreas Oberg (Швеція); Karlheinz Miklin, Ewald Oberleinter, Андрій Прозоров (Австрія), Mariusz Bogdanowicz, Adam Wendt, Krzysztof Szmanda (Польща), та іншими. Сергій – співзасновник, арт-директор і учасник міжнародного джазового фестивалю «Kharkiv Za Jazz Fest» (2008 – 2012) та фундатор проведення джазових концертів у залі Харківської обласної філармонії з 1998 року, яки з 2006 року стали проходити щомісяця під брендом: «Джазові вечори з Сергієм Давидовим».

Давидов Сергій – автор  понад 100 різножанрових і різномасштабних джазових тем для імпровізацій. Має фондові записи у студіях БЗЗ Москви (1992) та Києва (1995); а також шість записаних альбомів з оригінальними авторськими творами: два дуетних з відомим кларнетистом Сергієм Низкодубом – «Кларнетові розбирання», «Пори року» (1997, 1998); один в дуеті з відомим контрабасистом Денисом Дудко (1998); три компакт-диска за участю різних комбо-составів: «Українські джазові танки» (2006), «The Mozaique Of Eloquence» (2009), «Universe Of Kyzyl Til» (2011), і декілька альбомів у якості запрошеного студійного музиканта.

Вадим Неселовський (США) – фортепіано

Піаніст, композитор, джазовий громадянин світу, один з найбільш затребуваних в Америці музикантів «пострадянського простору».

Наймолодший студент Одеської консерваторії, після якої навчався у Вищій музичній школі Ессена в Німеччині. 

Один з найуспішніших випускників Berklee College of Music, Thelonious Monk Institute і перший виходець з України – професор Berklee College of Music. 

У 2010-му Неселовський переміг у конкурсі Thelonious Monk International Jazz Composers Competition.

Вадим гастролював на міжнародному рівні з Herbie Hancock, Chaka Khan, Dee Dee Bridgewater і Terri Lyne Carrington, також ділив сцену з такими артистами, як John Scofield, Terence Blanchard, Kurt Rosenwinkel, Benny Golson, Nicholas Payton, Steve Coleman та іншими.

Будь то як піаніст, композитор, імпровізатор, соліст або бандлідер, Вадим створює по-справжньому натхненну і абсолютно неповторну музику.

Денніс Аду (Україна) – труба

Денніс Аду – викладач кафедри джазової музики по класу труби Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра.

У 2007 році Аду став переможцем «Do# Dж Junior» (Кращий трубач), у 2009 році на цьому конкурсі став переможцем у номінаціях «Кращий музикант України» і «Краще аранжування джазового стандарту».

Денніс брав участь у таких міжнародних фестивалях і конкурсах, як «Millau en Jazz» (Франція), «Fel du Sher» (Франція), «Jazz A Vienne» (В’єна), Leopolis Jazz Fest (Україна) і багатьох інших.

Він грав з Ku-umba Frank Lacy, Gregory Porter, Curtis Fuller, Jim Rotondi, Roy and Ofer Assaf, Steve Slagle, Javon Jackson, Larry Willis, Quincy Davis, Dana Hall, Jason Brown, Jimmy Bosch, Mitch Froman, Pete Nater Frankie Vasquez, Wayne Escoffery, Michael Dease, Mambo Legends Orchestra, Seamus Blake, John Hollenbeck та іншими.

З 2012 року очолює Dennis Adu Big Band, Dennis Adu Quintet, Dennis Adu Sextet, Dennis Adu Septet, а також лідер і диригент біг-бенда Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра.

Артем  Менделенко (Україна) – саксофон

Один з кращих саксофоністів України. Артем не просто джазовий виконавець, а універсальний музикант, якому підвладні всі музичні стилі. 

Викладач класу саксофона Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра. Студенти Артема Менделенка стали призерами багатьох конкурсів і переможцями програми YAMAHA MUSIC GULF SCHOLSHIT 2020 (категорія Саксофон).

За свою музичну кар’єру був учасником понад 50 джазових фестивалів.

Артем Менделенко регулярно виступає і робить платівки з українськими джазовими музикантами, а також співпрацює з багатьма відомими музикантами, як De Phazz, Karl Frierson, Eric Marienthal, Lars Daniellson, Magnus Öström, John Parichelli, Gregory Privat, Michael Dease, Andrew Gould, Mitch Frohman, Frankie Vasquez, Wayne Escoffery, Paquito D’Rivera, Diego Urcola, Oscar Stagnaro, Mark Walker, Alex Brown та іншими.

В даний час його учні продовжують навчання в США, Австрії, Німеччині та Польщі. Брав участь у записах понад 20 компакт-дисків і саундтреку до фільму Валерія Тодоровського «Стиляги».

Себастьян Ноель (США) – гітара

Народжений

Ноа Гарабедян (США) – бас-гітара, контрабас

Басист і композитор Ноа Гарабедян отримав ступінь бакалавра  The University of California Los Angeles та магістра у New York University. У 2006 р. він був нагороджений Національною стипендією імені Джона Колтрейна, у 2007 р. був фіналістом Thelonious Monk Institute of Jazz, а в 2011 р. він був обраний фіналістом ISB Double Bass Competition. У жовтні 2020 року він отримав пропозицію від Peace Resource Center at Wilmington College скласти твір, натхненний історіями та фотографіями тих, хто вижив після ядерних бомб, скинутих на Хіросіму та Нагасакі наприкінці Другої світової війни. Пан Гарабедян також є стипендіатом Creative Armenia 2021 року.

У листопаді 2016 року Ноа Гарабедян отримав грант фонду Фулбрайта для викладання джазової музики у  Silpakorn University у Бангкоку, Таїланд. Як викладач, Ноа Гарабедян зараз працює у проєкті Jazz At Lincoln Center, Jazz For Young People, а також у Stanford Jazz Workshop. Гарабедян викладав у  New York University, The New School, The Weil Institute at Carnegie Hall в Нью-Йорку.

Як композитор та керівник проєктів Ноа Гарабедян випустив два альбоми під своїм ім’ям, а також один альбом у складі тріо. Будучи партнером, він виступав і гастролював з Ravi Coltrane, Jeff “Tain” Watts, Andy Milne, Ralph Alessi, David Virelles, Nir Felder, та Frank LoCrasto.

Олег Марков (Україна) – ударні


Відомий український барабанщик і композитор.

Hавчався у Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра та в Університеті КУГ у Граці (Австрія).

Живучи у Києві був учасником «Kiev Big Band» та інших колективів, в яких грав з такими відомими музикантами, як Curtis Fuller, Frank Lacy, James Spaulding, Larry Willis, Gregory Porter, Alex Sipiagin, Essiet Essiet, Don Friedman та ін.

Після навчання у Києві Олег переїхав до Граца, де отримав ступінь бакалавра і магістра. Живучи в Граці, зробив багато записів та виграв безліч різних конкурсів і отримав шанс виступити з такими музикантами, як Stjepko Gut, Jim Rotondi, Dena De Rose, Robert Bargad, Renato Chicco, Don Menza, Luis Bonilla, Kevin Mahogany, Bobby Shew та ін. 

В даний час Олег є викладачем по класу барабанів і ритму у Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра та продовжує виступати по всьому світу.

Тамара Лукашева (Німеччина) – вокал


Тамара Лукашева є видатним представником молодої німецької джазової сцени. 

Своїм емоційним, досконалим технічно вокалом, вона уособлює актуальний вільний дух джазу.

З 2010 Тамара проживає на території Німеччини, втілюючи в життя численні музичні проекти, такі як власний квартет, дуєти зі всілякими інструментами, програми для великих складів і біг бендів.

На рахунку Тамари понад шість випущених альбомів, готується до виходу сольний диск.

Гастролі в таких країнах, як Україна, Австрія, Албанія, Боснія, Єгипет, Італія, Китай, Мексика, Молдова, Німеччина, Пакистан, Польща, Швейцарія, країни центральної Америки.

Тамара оголошена призером WDR Jazz Prize в категорії Композиція.

Конкурс проходить за віковими категоріями:

Категорія A (віковий діапазон 6 – 10 повних років на момент проведення конкурсу);

Категорія B (віковий діапазон 11 – 15 повних років на момент проведення конкурсу);

Категорія C (віковий діапазон 16 – 20 повних років на момент проведення конкурсу);

Категорія D (віковий діапазон 21 – 25 повних років на момент проведення конкурсу);

Категорія E (віковий діапазон 26 – 30 повних років на момент проведення конкурсу);

Номинації:

сольне виконання: інструментальне та вокальне;

ансамбль: акустичний (дует, тріо и т.д.), вокальний (a capella);

біг-бенд: (У складі учнівських оркестрів допускається не більше 30% ілюстраторів);

Додаткові номінації:

найкраща авторська композиція;

найкраще аранжування.

Загальний преміальний фонд конкурсу

US $15,000.

Премії

Гран-ПріДиплом володаря Гран-Прі та грошова винагорода US $1000.

«Приз глядацьких симпатій» – Диплом та грошова винагорода US $100.

 

Категорія A (віковий діапазон 6 – 10 повних років на момент проведення конкурсу);

сольне виконання:

І премія –  Диплом лауреата та грошова винагорода US $200;

ІІ премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $150;

ІІІ премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $100.

ансамбль:

дует: Диплом та грошова нагорода US $100 (на дует); 

ансамбль від 3 до 5 чоловік / вокальний: Диплом та грошова винагорода US $150 (на ансамбль).

 

Категорія B (віковий діапазон 11 – 15 повних років на момент проведення конкурсу);

сольне виконання:

І премія –  Диплом лауреата та грошова винагорода US $250;

ІІ премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $200;

ІІІ премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $150.

ансамбль:

дует: Диплом та грошова винагорода US $150 (на дует); 

ансамбль від 3 до 5 чоловік / вокальний: Диплом та грошова винагорода US $300 (на ансамбль).

Додаткові номінації:

найкраща авторська композиція: Диплом та грошова винагорода US $100;

найкраще аранжування: Диплом та грошова винагорода US $100.

 

Категорія C (віковий діапазон 16 – 20 повних років на момент проведення конкурсу);

сольне виконання:

І премія –  Диплом лауреата та грошова винагорода US $300;

ІІ премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $250;

ІІІ премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $200.

ансамбль:

дует: Диплом та грошова винагорода US $200 (на дует);

ансамбль від 3 до 5 чоловік / вокальний: Диплом та грошова винагорода US $400 (на ансамбль).

Додаткові номінації:

найкраща авторська композиція: Диплом та грошова винагорода US $100;

найкраще аранжування: Диплом та грошова винагорода US $100.

 

Категорія D (віковий діапазон 21 – 25 повних років на момент проведення конкурсу);

сольне виконання:

І премія –  Диплом лауреата та грошова винагорода US $450;

ІІ премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $350;

ІІІ премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $250. 

ансамбль:

дует: Диплом та грошова винагорода US $250 (на дует);

ансамбль від 3 до 5 чоловік / вокальний: Диплом та грошова винагорода US $500 (на ансамбль).

Додаткові номінації:

найкраща авторська композиція: Диплом та грошова винагорода US $100;

найкраще аранжування: Диплом та грошова винагорода US $100

 

Категорія E (віковий діапазон 26 – 30 повних років на момент проведення конкурсу);

сольне виконання:

І премія –  Диплом лауреата та грошова винагорода US $600;

ІІ премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $500;

ІІІ премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $400. 

ансамбль:

дует: Диплом та грошова винагорода US $300 (на дует); 

ансамбль від 3 до 5 чоловік / вокальний: Диплом та грошова винагорода US $600 (на ансамбль).

Додаткові номінації:

найкраща авторська композиція: Диплом та грошова винагорода US $100;

найкраще аранжування: Диплом та грошова винагорода US $100.

 

Біг-бенди:

(віковий діапазон від 10 – 20 років): Диплом та грошова винагорода US $500 (на оркестр);

(віковий діапазон від 21 – 30 років): Диплом та грошова винагорода US $800 (на оркестр).

Спеціальні призи конкурсу

Від Андрія Здесенко, генерального директора корпорації Біосфера та засновника Charisma Fashion Group:
 • Спеціальна премія «Сміливість у джазі», Диплом та грошова нагорода. А також, за його підтримки здійснюється нагородження переможців – гітаристів.
Від Андрія Перевертаєва, незалежного консультанта з енергетичного сектору:
 • Спеціальна премія «Енергія в джазі», Диплом та грошова нагорода.

Детальну інформацію ви можете знайти за посиланням

Спонсори