• +38050-343-1090
 • info@music-bridge.org

International Jazz Bridge 2021

МБФ «Міжнародний Музичний Міст» за ініціативи засновника фонду Олексія Саранчіна та Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Глієра поєднає найталановитіших музикантів усього світу в глобальній події.

Ця подія:

 • стане підтримкою і мотивацією до подальших творчих успіхів талановитої української молоді;
 • інтегрує Україну у світове культурне життя;
 • стане мостом об’єднання людей всього Світу незалежно від політичних переконань.

Мета та завдання конкурсу

 • розкриття творчого потенціалу дітей та молоді України і світу;
 • сприяння інтеграції України у світовий мистецький простір;
 • розвиток та популяризація джазової культури та музичного мистецтва шляхом відбору кращих молодих виконавців України та світу, та підтримку на початку їх творчого становлення;
 • підвищення загального рівня професійного виконавства серед молоді;
 • створення умов для сценічного втілення здібностей та навиків, прояву індивідуальності й таланту дітей та молоді;
 • підтримка у формуванні конкурентоспроможності джазових музикантів, що сприяє розвитку та підготовці до професійної діяльності у майбутньому;
 • обмін професійним досвідом джазового виконавства України та світу;
 • зміцнення та розвиток творчих зв’язків навчальних, освітніх закладів культури та мистецтва.

Журі

Олександр Злотник (Україна) – Голова журі


Композитор, народний артист України, доктор філософії, професор, ректор Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра.

Почесний професор Лаунжунського університету (Китай) та Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка. Почесний доктор Національної музичної академії України ім. П. Чайковського.

Є одним із фундаторів джазового руху в Україні. У 80-х роках був заступником голови Київського джазового клубу.

19 вересня 2020 року в рамках Загальнонаціональної акції “Зірка України” у Києві на «Алеї Зірок»  відкрили іменну зірку Олександра Злотника.

Протягом багатьох років веде інтенсивну громадську роботу; входить до складу понад 10 впливових об’єднань, фондів, рад та асоціацій. Лауреат багатьох національних і міжнародних конкурсів та фестивалів. Має державні нагороди України – орден «За заслуги» ІІІ ст., ІІ ст., орден «Ярослава Мудрого» IV ст., орден «Миколи Чудотворця», орден «Святого Святослава» ІІІ ст.; нагороджений Великою золотою медаллю WIPO (Швейцарія) та ін.

Вадим Неселовський (США) – фортепіано


Піаніст, композитор, джазовий громадянин світу, один з найбільш затребуваних в Америці музикантів «пострадянського простору».

Наймолодший студент Одеської консерваторії, після якої навчався у Вищій музичній школі Ессена в Німеччині. 

Один з найуспішніших випускників Berklee College of Music, Thelonious Monk Institute і перший виходець з України – професор Berklee College of Music. 

У 2010-му Неселовський переміг у конкурсі Thelonious Monk International Jazz Composers Competition.

Вадим гастролював на міжнародному рівні з Herbie Hancock, Chaka Khan, Dee Dee Bridgewater і Terri Lyne Carrington, також ділив сцену з такими артистами, як John Scofield, Terence Blanchard, Kurt Rosenwinkel, Benny Golson, Nicholas Payton, Steve Coleman та іншими.

Будь то як піаніст, композитор, імпровізатор, соліст або бандлідер, Вадим створює по-справжньому натхненну і абсолютно неповторну музику.

Денніс Аду (Україна) – труба


Денніс Аду – викладач кафедри джазової музики по класу труби Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра.

У 2007 році Аду став переможцем “Do# Dж Junior” (Кращий трубач), у 2009 році на цьому конкурсі став переможцем у номінаціях “Кращий музикант України” і “Краще аранжування джазового стандарту”.

Денніс брав участь у таких міжнародних фестивалях і конкурсах, як “Millau en Jazz” (Франція), “Fel du Sher” (Франція), “Jazz A Vienne” (В ‘єна), Leopolis Jazz Fest (Україна) і багатьох інших.

Він грав з Ku-umba Frank Lacy, Gregory Porter, Curtis Fuller, Jim Rotondi, Roy and Ofer Assaf, Steve Slagle, Javon Jackson, Larry Willis, Quincy Davis, Dana Hall, Jason Brown, Jimmy Bosch, Mitch Froman, Pete Nater Frankie Vasquez, Wayne Escoffery, Michael Dease, Mambo Legends Orchestra, Seamus Blake, John Hollenbeck та іншими.

З 2012 року очолює Dennis Adu Big Band, Dennis Adu Quintet, Dennis Adu Sextet, Dennis Adu Septet, а також лідер і диригент біг-бенда Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра.

Артем  Менделенко (Україна) – саксофон


Один з кращих саксофоністів України. Артем не просто джазовий виконавець, а універсальний музикант, якому підвладні всі музичні стилі. 

Викладач класу саксофона Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра. Студенти Артема Менделенка стали призерами багатьох конкурсів і переможцями програми YAMAHA MUSIC GULF SCHOLSHIT 2020 (категорія Саксофон).

За свою музичну кар’єру був учасником понад 50 джазових фестивалів.

Артем Менделенко регулярно виступає і робить платівки з українськими джазовими музикантами, а також співпрацює з багатьма відомими музикантами, як De Phazz, Karl Frierson, Eric Marienthal, Lars Daniellson, Magnus Öström, John Parichelli, Gregory Privat, Michael Dease, Andrew Gould, Mitch Frohman, Frankie Vasquez, Wayne Escoffery, Paquito D’Rivera, Diego Urcola, Oscar Stagnaro, Mark Walker, Alex Brown та іншими.

В даний час його учні продовжують навчання в США, Австрії, Німеччині та Польщі. Брав участь у записах понад 20 компакт-дисків і саундтреку до фільму Валерія Тодоровського “Стиляги”.

Алекс Максимів (Канада) – гітара

Народжений у Торонто Алекс Максимів – відомий гітарист, композитор із сильним постбоповим корінням у суміші з деякими техніками фьюжн.

Навчався в Humber College (Торонто) та Amsterdam Conservatory (Амстердам).

Алекс випустив свій дебютний альбом в 2011 році та “Without A Word” – його другий альбом в якості лідера (і перший міжнародний реліз).

Алекс грав із багатьма найкращими музикантами, як Peter Van Huffel, Dave Binney, Dick Oatts, Marcus Strickland, Sam Harris, Soil Ensemble, Amsterdam Jazz Orchestra, PVH Octet, Kevin Bachelor, Peter Schlamb, Bodek Janke та інши.

Він зіграв у понад 20 комерційних записах.

В даний час Алекс мешкає у Берліні та бере участь як у місцевих, так і в міжнародних проектах.

Антон Жуков (Україна) – бас-гітара, контрабас


Відомий український контрабасист та бас-гітарист.

Випускник Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра, як академічний та джазовий контрабасист.

Антон працював в Національній філармонії України (симфонічний оркестр НФУ, Київський камерний оркестр).

Викладав у Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра з 2007 по 2020 рр. (кафедра джазу).

Наразі працює в оркестрі Національної опери України.

Учасник багатьох музичних проєктів як в Україні так і за кордоном. Серед яких: «Nostri Temporis ensemble», «Kremerata baltica», «Blue Horse», та інші.

Олег Марков (Україна) – ударні


Відомий український барабанщик і композитор.

Hавчався у Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра та в Університеті КУГ у Граці (Австрія).

Живучи у Києві був учасником «Kiev Big Band» та інших колективів, в яких грав з такими відомими музикантами, як Curtis Fuller, Frank Lacy, James Spaulding, Larry Willis, Gregory Porter, Alex Sipiagin, Essiet Essiet, Don Friedman та ін.

Після навчання у Києві Олег переїхав до Граца, де отримав ступінь бакалавра і магістра. Живучи в Граці, зробив багато записів та виграв безліч різних конкурсів і отримав шанс виступити з такими музикантами, як Stjepko Gut, Jim Rotondi, Dena De Rose, Robert Bargad, Renato Chicco, Don Menza, Luis Bonilla, Kevin Mahogany, Bobby Shew та ін. 

В даний час Олег є викладачем по класу барабанів і ритму у Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра та продовжує виступати по всьому світу.

Тамара Лукашева (Німеччина) – вокал


Тамара Лукашева є видатним представником молодої німецької джазової сцени. 

Своїм емоційним, досконалим технічно вокалом, вона уособлює актуальний вільний дух джазу.

З 2010 Тамара проживає на території Німеччини, втілюючи в життя численні музичні проекти, такі як власний квартет, дуєти зі всілякими інструментами, програми для великих складів і біг бендів.

На рахунку Тамари понад шість випущених альбомів, готується до виходу сольний диск.

Гастролі в таких країнах, як Україна, Австрія, Албанія, Боснія, Єгипет, Італія, Китай, Мексика, Молдова, Німеччина, Пакистан, Польща, Швейцарія, країни центральної Америки.

Тамара оголошена призером WDR Jazz Prize в категорії Композиція.

Загальний преміальний фонд конкурсу

US $10,000.

Спеціальні призи конкурсу

Від Андрія Здесенко, генерального директора корпорації Біосфера та засновника Charisma Fashion Group:
 • Спеціальна премія «Сміливість у джазі», Диплом та грошова нагорода. А також, за його підтримки здійснюється нагородження переможців – гітаристів.
Від спонсора:
 • «Приз глядацьких симпатій», Диплом та відзнака.
Від компанії WOODSTOCK:
 • Гітара «Woodstock».
Від компанії UKRSOUNDSERVICE:
 • Інструментальний мікрофон Shure PGA98H TQG.
Від Андрія Перевертаєва, незалежного консультанта з енергетичного сектору:
 • Спеціальна премія «Енергія в джазі», Диплом та грошова нагорода.

Детальну інформацію ви можете знайти за посиланням

Спонсори