International Classical Bridge 2021
МБФ «Міжнародний Музичний Міст» за ініціативи засновника фонду Олексія Саранчіна та Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Глієра поєднає найталановитіших юних музикантів усього світу в глобальній події.
«International Classical Bridge 2021» – міжнародний онлайн конкурс, який об’єднує талановитих юних музикантів усього світу за допомогою класичної музики та є великим кроком у професійне майбутнє кожного учасника.
Зіркове журі із Грузії, Латвії, України, Хорватії та Швейцарії надає можливість учасникам заявити про себе на міжнародному рівні та позмагатися серед найталановитішої молоді з різних куточків світу, завести професійні зв’язки в інших країнах та прокласти для себе справжній зірковий міст у музичне майбутнє.
Мета та завдання конкурсу
- розкрити творчий потенціал дітей та молоді України і світу;
- привернути суспільну увагу до питань музичної освіти і виховання;
- знайти молодих талановитих музикантів, здатних продовжити кращі традиції виконавської школи;
- сприяти інтеграції України у світовий мистецький простір;
- розвиток та популяризація виконавського мистецтва шляхом відбору кращих молодих виконавців України та світу, та підтримати на початку їх творчого становлення;
- підвищити загальний рівень професійного виконавства серед молоді;
- створити умови для сценічного втілення здібностей та навичок, прояву індивідуальності й таланту дітей та молоді;
- підтримка у формуванні конкурентоспроможності юних музыкантів, що сприяє розвитку та підготовці до професійної діяльності у майбутньому;
- надання різних можливостей юним музикантам для реалізації їх творчого потенціалу;
- обмін професійним досвідом музичного виконавства України та світу;
- зміцнення та розвиток творчих зв’язків навчальних, освітніх закладів культури та мистецтва.
Журі
Ірина Полстянкіна (Україна) – Голова Журі.
Ірина Полстянкіна – піаністка, заслужений діяч мистецтв України, виконавчий директор Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця та Президент Міжнародного благодійного фонду конкурсу Володимира Горовиця. Завідувач навчально-методичного відділу, доцент факультету музичного мистецтва Київської академії музики імені Р.М. Глієра.
Ірина Полстянкіна веде активну міжнародну громадську діяльність з: 1999 року – генеральний директор Міжнародного фестивалю «Київські літні музичні вечори», Міжнародного фестивалю «Віртуози планети» (Київ 2006-2010), з 2000 року Міжнародної «Літньої музичної академії», Київ. Сприяла проведенню на високому рівні Міжнародного фестивалю, присвяченого 100-річчю від дня народження Володимира Горовиця Київ – Нью-Йорк – Москва, 2003 р., за участю лауреатів конкурсу Горовиця та маестро Михайла Плетньова.
Організовала гастролі лауреатів конкурсу Горовиця в Україні, Росії, США, Греції, Грузії, Хорватії, Норвегії, Франції, Італії, Японії.
Запрошувалась до складу журі національних та міжнародних конкурсів, серед яких: національний відбір на класичне Євробачення (Україна), «OPEN MUSIC.PIANO» (Україна), Міжнародний конкурс піаністів в м. Візеу (Португалія).
Саня Дракулич (Хорватія) – фортепіано.
Саня Дракулич здобула музичну освіту в Музичній академії Загреба.
Вивчала музикознавство, орган та композицію в Школі музики ім. А. Корто в Парижі, Вищій школі музики у Відні, Музичній академії в Загребі (С. Xорват), Державній консерваторії імені Чайковського в Москві (A. Пірумов, Ю. Буцко), здобула ступінь магістра. Її композиція Five Intermezzos для фортепіанного соло була удостоєна першої премії на Всеросійському конкурсі молодих композиторів у Москві (1993).
Член спілок композиторів трьох країн – Хорватії, Росії та Великобританії. Саня Дракулич є активною учасницею міжнародного музичного життя. Її твори звучать на найбільших міжнародних форумах сучасного музичного мистецтва в Хорватії: Загребське Бієнале, Осорскі музичні вечори, Міжнародний музичний фестиваль в Пулі, Кро Патрія в Спліті, Літні музичні фестивалі у таких містах як Лабин, Лубенице, Рієка, Загреб та за кордоном – Камерфест АрсКосова в Приштині (Косово), Фестиваль Іво Погореліча у Бад Верісхофені (Німеччина), Вegegnungen в Інсбруку (Австрія), Rassegna Polifonica Internazionale в Приверно (Італія), SpazioMusica в Кальярі (Італія), «Два дні і дві ночі нової музики» в Одесі (Україна), Криголам в Сіетлі (США) та ін.
Саня Дракулич – професор композиції в університеті ім. Й.Ю. Штросмайєра у місті Осієк (Хорватія), активна учасниця міжнародних освітніх програм для молодих виконавців та композиторів.
Роман Лопатинський (Україна) – фортепіано.
Роман Лопатинський, український піаніст, народився в музичній родині, у 1993р. у м. Київ. З п’яти років почав навчання грі на фортепіано у КССМШ ім. Лисенка (педагог Ірина Баринова). Свій перший конкурсний приз отримав у 8 років. У 2016 закінчив Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського (доцент Сергій Рябов). У 2009 році, у віці 16 років, як обдарований молодий піаніст, був зарахований до Accademia Internazionale di Imola «Incontri con il Maestro» Італія, (професор Борис Петрушанський).
За роки навчання став призером і лауреатом багатьох камерних і сольних міжнародних конкурсів, таких як: Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті В. Горовиця, перша премія, золота медаль і 6 спеціальних призів, 2010; Конкурс піаністів ім. Бузоні (Больцано, Італія), третя премія, приз аудиторії, 2015; Міжнародний конкурс піаністів Хамамацу (Японія), друга премія, 2015; Міжнародний конкурс піаністів «Russian Piano Music» (Сан-Ремо, Італія), перша премія, 2019.
Брав участь у знакових міжнародних фестивалях «MITO» (Турін, Мілан), «Newport Festival» (Нью-Порт, США), концерт-лекція в Sorbonne Universite (Париж), «Лики современного пианизма» (Санкт-Петербург), «The next Generation Festival» (Бад-Рагац, Швейцарія), «The Festival Heidelberger Frühling» (Німеччина), «Animato» (Париж), «Гогольфест» (Київ), «LvivMozArt» (Львів), «Kyiv Bouquet Stage» (Київ).
Виступає з такими відомими диригентами, як Міхаель Зандерлінг, Франческо Омаззіні, Марко Боні, Такасаки Кен, Тао Фан, Теодор Кучар, Ніколя Краузе, Володимир Сіренко.
Гастролює з концертами в Італії, Швейцарії, Німеччині, Австрії, Франції, Польщі, Ліхтенштейні, Болгарії, Фінляндії, Данії, Іспанії, Північна Македонії, Литві, Австралії, США, Росії, Японії, Марокко, Ізраїлі.
Виступає в складі камерних ансамблів Nota Bene Chamber Group та Lyatoshinsky Trio.
Андрій Павлов (Україна) – скрипка.
Скрипаль Андрій Павлов є яскравим представником молодої генерації українських музикантів.
В якості соліста Андрій виступає із Симфонічним оркестром Віденського Радіо, Національним Заслуженим Симфонічним Оркестром України, New Era Orchestra, Національним камерним ансамблем «Київські Солісти», Національним ансамблем солістів «Київська Камерата», Академічним Симфонічним Оркестром Львівської філармонії, Симфонійчним Оркестром Українського Радіо. Його концерти як соліста та камераліста відбувалися в Італії, Іспанії, Швейцарії, Японії, Франції, Данії, Австрії, Португалії, Польщі включаючи виступи в залах Radiokulturhaus у Відні, UNESCO в Парижі та Menuhin Forum у Берні.
В дуеті із піаністкою Валерією Шульгою здобував Гран-прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія, 2017), Третю премію Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016 ) де також був відзначений спеціальним призом як кращий скрипаль конкурсу (Il Diploma della Giuria «Al miglior violinista edizione 2016»), Третю премію Johannes Brahms International competition (Австрія, 2015) тощо.
В 2017 році Андрій був нагороджений премією ім. Л.М. Ревуцького Міністерства Культури України.
З 2016 року постійно співпрацює із New Era Orchestra в якості концертмейстера оркестру та є членом Nota Bene Chamber Group.
З 2015 року викладає в Київський Муніципальній Академії Музики ім. Р.М. Глієра.
Денис Северин (Швейцарія) – віолончель.
Денис Северин закінчив Московську державну консерваторію ім. П.І. Чайковського і асистентуру-стажування (клас віолончелі проф. Д. Г. Міллера), продовжив навчання у Женевській консерваторії, Музичній академії у Базелі (клас проф. Т. Деменга), Сколе Канторум Базілієнсіс (Консерваторія старовинної музики Базель, Швейцарія, проф. Ch. Coin).
Як соліст виступає із багатьма симфонічними оркестрами: Національним академічним заслуженим симфонічним оркестром України, Європейським молодіжним оркестром, Базельським симфонічним оркестром, Симфонічним оркестром Романської Швейцарії, Камерним оркестром «La Capella» (Швейцарія), Камерним оркестром «Київські солісти», Харківським філармонійним оркестром, Камерним оркестром «Пори року» (Дніпро).
Він є учасником ансамблів: Аутентика квартет, «Віденська академія», «Віртуози Женеви», Ансамбль старовинної музики м. Ліможа (Франція), Ансамбль «Арс Антиква Австрія», «Ансамбль Піттореск», Harmonie Universelle (Німеччина), Ансамбль старовинної музики «Солісти Швейцарії», Камерата Берн, Камерний оркестр Базель.
Денис Северин співпрацює з такими відомими музикантами і диригентами, як Н. Гутман, А. Рудін, К. Куан, С. Азоліні, Дж. Саваль, Кр. Хогвуд, А. Менезес, Х. Холлігер, С. Островський, А. Габетта, Д. Логвин, «Коллегіум Квартет» (Київ).
Регулярно бере участь у міжнародних фестивалях в майже 20 країнах світу. Выступає у кращих залах світу.
Денис Северин – професор Вищої школи музики у Женеві і Вищої школи мистецтв у Берні, де він викладає віолончель, камерну і старовинну музику. Також він проводить майстер-класи у Бразілії, Німеччині, Франції, Іспанії, Україні, Швейцарії. Денис Северин – член журі міжнародних конкурсів в Ільзаху (Франція) та Монтре (Швейцарія), а також Швейцарського національного молодіжного конкурсу, президент Міжнародної благодійної асоціації «Мистецтво без кордонів», учасник організаційного комітету ESTA Schweiz (European String Teacher Association).
Має записи на відомих лейблах, деякі з них були наміновані на Греммі: Naxos Records, Sony Music Entertainment, Musikproduktion Dabringhaus und Grimm.
Має фондові записи на радіо та телебаченні Німеччини, Польщі, Франції, Щвейцарії.
Ярослава Некляєва (Україна) – арфа.
Ярослава Некляєва – українська арфістка, Артистка Національного ансамблю солістів «Київська камерата», викладач класу арфи КМАМ ім. Р.М. Глієра, лауреат національних і міжнародних конкурсів.
Закінчила КМАМ ім. Глієра та НМАУ ім. Чайковського. У 2011-2013 рр. була учасницею міжнародного молодіжного оркестру «I, Culture orchestra» (Польша), приймала участь у міжнародних музичних фестивалях.
Ярослава Некляєва веде активну творчу діяльність виступаючи сольно та граючи в оркестрі, співпрацює з провідними колективами України і Європи, такими як Ризький національний симфонічний оркестр, оркестр Національного театру опери і балету ім. Т. Шевченка, КМАТОБ для дітей і юнацтва, Камерний оркестр «Віртуози Києва», Симфонічний оркестр Національної філармонії україни, Заслужений академічний національний симфонічний оркестр, Симфонічний оркестр Запорізької філармонії, Ансамбль сучасної музики «УХО ансамбль» та інші.
Співзасновниця авторського проекту «Арфатектура» в якому презентує і популяризує арфову камерну музику на базі НАС «Київська камерата».
Маргарита Хакимова (Грузія) – флейта.
Маргарита Хакимова – флейтистка, викладач, автор методики викладання флейти онлайн для дітей, оркестровий музикант.
Навчалася в Київському Інституті Музики ім. Р.М. Глієра та в Національній Музичній Академії України ім. П. Чайковського. Ступінь магістра отримала, закінчивши Тбіліську Державну консерваторію ім. В. Сараджішвілі.
Лауреат міжнародних конкурсів «I.C.M.U» (Одеса 2011, I премія), «Chamber music competition» (Тбілісі 2015 року, I премія) і ін.
Брала участь в майстер-класах провідних світових флейтистів: Е. Фуррер (Австрія), С. Ньюболд (Англія), С. Коулз (Франція), Дж. Скотт (Англія), У. Такаші (Японія).
У складі міжнародного симфонічного оркестру «I, Culture Orchestra» виступала в кращіх концертних залах Еврoпи: (Варшава, Гданськ, Прага, Берлін, Стoкгoльм, Рейк’явік, Копенгаген, Брюссель, Лoндoн, Едінбург, Марсель, Сантандер, Мадрид і т.д.)
Як сoлістка виступала в супроводі: Презідентскoгo oркестру України, Національного ансамблю солістів «Київська Камерата», Державного симфонічного оркестру опери і балету Грузії, Національного симфонічного оркестру «Georgian Philharmonic Orchestra».
Брала участь в 45-му міжнародному фестивалі «New Music» (Дармштадт, Німеччина, 2010), «International Edinburgh Festival» (2014 року), «Baltic Sea Festival» (Стокгольм, Швеція, 2014 року), «Ukrainian days» (Тбілісі, Грузія, 2014 року), «Telavi Internаtional music festival» (Телаві, Грузія, 2019) і ін.
Співпрацювала з видатними диригентами світу, такими як: Сер Невілл Маринер, Павел Котла, Кирило Карабиць, Аріель Цукерман, Лукаш Боровичі і Ілліч Рівас.
Костянтин Тимохін (Швейцарія) – валторна.
Костянтин Тимохін музичну освіту здобув у КССМШ ім. Лисенка (клас викладача А. Кірпаня), де він навчався грі на валторні, скрипці та фортепіано. Випускник Київської консерваторії (клас професора Н. Юрченка) та Женевській консерваторії, яку закинчив з діпломом з відзнакою у класі професора Бруно Шнайдера (валторна). Наступним кроком в його музичній освіті стало навчання у Цюріхській Академії мистецтв під керівництвом Девида Джонсона, яку він з успіхом закінчив, отримавши ще один диплом сольного виконавця. Костянтин пройшов додаткові курси гри на бароковій та натуральній валторні в класі Глена Борлінга.
Костянтин Тимохін став переможцем двох конкурсів: Міжнародного конкурсу валторністів в Мінську (Білорусь) та Національного конкурсу музичного мистецтва в м. Рід (Швейцарія) / Competition CNEM Riddes.
У віці 17 років він дебютував як соліст з Українським молодіжним оркестром в рамках концертного туру Японією.
Костянтин Тимохін має світову карьеру виступаючі з симфонічними та камерними оркестрами, серед яких Струнний квартет Колорадо (США), Ансамбль Фіделіо та Контршан в Женеві, Бароковий ансамбль Йофін в Цюріху. Він виступав разом з Чечілією Бартолі в її програмі «Sacrificium», відзначеній нагородою Греммі.
Костянтин Тимохін грав першу валторну в складі багатьох відомих оркестрах Європи: Оперного оркестру Цюріху, Базельского симфонічного оркестру, Женевським, Базельським та Мюнхенським камерними оркестроми, та багато інших.
Сьогодні він обіймає посаду концертмейстера групи валторн в Базельському камерному оркестрі, з яким бере участь в гастрольних турах за участю всесвітньо відомих солістів та диригентів. Як соліст на аутентичних інструментах він регулярно виступає з Оркестровим Ансамблем Каназава (Японія), «Лє Мюзісьєн дю Лувр» під керівництвом Марка Мінковські (Франція), Кончерто Кьольн (Німеччина) та «Джардіно Армоніко» (Італія) під керівництвом Джованні Антоніні.
Костянтин Тимохін здійснив записи з престижними лейблами, серед яких Sony та Naïve, а також має фондові записи на радіо.
Андрій Пушкарьов (Україна/Латвія) – ударні інструменти.
Андрій Пушкарьов – соло-вібрафоніст, перкусіоніст, композитор, аранжувальник.
Соліст камерного оркестру «Кремерата Балтіка», заснованого всесвітньо відомим скрипалем Гідоном Кремером. Як соліст гастролює по концертних залах всього світу, таких, як Карнегі Холл (Нью-Йорк), Альберт Холл (Лондон), Музикферайн та Концертхауз (Відень), Концертгебау (Амстердам), Ельбфілармонія (Гамбург), та багатьох іншіх.
Як артист камерного ансамблю співпрацював з такими видатними музикантами як Гідон Кремер, Йо Йо Ма, Марта Аргеріх, Вадим Рєпін, Соль Габетта, Юліус Бергер, Юліан Рахлін, Олександр Зємцов, Маріо Брунелло, Люка Дебарг, Пламена Мангова, Олександр Князєв, Сергій Догадін, Лукас Генюшас, Дідьє Локвуд, Мішель Порталь, Петер Садло, Девід Фрідмен, Емануель Сежоне.
Світові нагороди: Grammy Award (за диск «After Mozart», 2001), Echo Award (2002), Deutsche Schallplatte (за сольний диск «Bach Vibrations», 2007), Pro Europe Award (2004).
Автор двох балетів «Дон Жуан» (2017) та «Дама з камеліями» (2020).
З 2009 року Андрій Пушкарьов дає мастер-класи по всьому світу (Півнична та Південна Америка, Європа, Азія та Австралія), а також бере участь в жюрі міжнародних конкурсів таких, як TROMP (Нідерланди), International PAS Competition (Iталія), Northwestern Competition (США), та багатьох іншіх.
З 2013 року офіційний представник Majestic Percussion™ та Innovative Percussion™.
Конкурс проходить за віковими категоріями:
Категорія A (віковий діапазон 6 – 9 повних років на момент проведення конкурсу);
Категорія B (віковий діапазон 10 – 14 повних років на момент проведення конкурсу);
Категорія C (віковий діапазон 15 – 19 повних років на момент проведення конкурсу).
Номінації:
Фортепіано;
Струнні інструменти (скрипка, віолончель, контрабас, арфа);
Духові (флейта, гобой, кларнет, фагот, саксофон, валторна, труба, тромбон) та ударні інструменти.
Загальний преміальний фонд конкурсу
US $15,000.
Премії
Гран-Прі – Диплом володаря Гран-Прі та грошова винагорода US $1000.
«Приз глядацьких симпатій» – Диплом та грошова винагорода US $100.
Категорія A (віковий діапазон 6 – 9 повних років на момент проведення конкурсу:
I премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $300;
II премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $200;
III премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $100.
Категорія B (віковий діапазон 10 – 14 повних років на момент проведення конкурсу):
I премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $600;
II премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $400;
III премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $200.
Категорія C (віковий діапазон 15 – 19 повних років на момент проведення конкурсу):
I премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $700;
II премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $500;
III премія – Диплом лауреата та грошова винагорода US $250.
Також для учасників приготовлені спеціальні призи від наших партнерів та спонсорів.
Детальну інформацію ви можете знайти за посиланням
Спонсори

