Цей проєкт авторства джазового піаніста Олексія Саранчіна присвячено періоду 1960-х років, епосі зародження української джазової музики.
Назва проєкту «Blue Horse» є даниною знаковій історії, що відбулася у Харкові наприкінці 50-х років минулого століття. Не випадково ця історія сталася саме у студентській столиці України. На тлі хрущовської відлиги та моди на іншу культуру, група молоді згуртувалася в неформальне об’єднання. Таких тоді називали стилягами. Зібрання біля пам’ятника Шевченку обрало «гетьмана стиляг» України
Ним став Євген Гребенюк. На наступному зібранні біля Скляного струменю було вже близько 800 людей, які на руках пронесли «гетьмана» повз вікна КДБ. Під враженням новели Мрожека «Хочу бути конем», Гребенюк написав ессе «Хочу стати блакитним конем». Нову організацію вирішили назвати «Блакитним конем», натякаючи на Пегаса, що прагне до чистої небесної блакиті. Окрилений автор пише та друкує статті про рок-н-ролл, джаз, абстрактне мистецтво, про ставлення до Західної цивілізації та ії цінностей…
Антон Жуков — відомий український контрабасист та бас-гітарист. Випускник Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра, як академічний та джазовий контрабасист. Антон працював в Національній філармонії України (симфонічний оркестр НФУ, Київський камерний оркестр). Викладав у Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра з 2007 по 2020 р.р. (кафедра джазу). Наразі працює в оркестрі Національної опери України. Учасник багатьох музичних проєктів як в Україні так і за кордоном. Серед яких: «Nostri Temporis ensemble», «Kremerata baltica», «Blue Horse», та інші.