• +38050-343-1090
  • info@music-bridge.org

Про нас

МБФ «Міжнародний Музичний Міст» – це незалежна міжнародна організація, яка займається реалізацією благодійних проектів як в Україні, так і закордоном, підтримуючи європейський досвід та міжнародні стандарти.

Місією фонду насамперед є збереження, розвиток і примноження спадщини духовної культури України, а також зробити її надбанням світової спільноти.

МБФ «Міжнародний Музичний Міст» заохочує і підтримує музичну освіту та музичну творчість для людей різного віку і здібностей.

Метою реалізації проектів є пошук шляхів для покращення соціально-культурного життя країни, вирішення проблем дітей на національному та глобальному рівні.

Музика і діти – найважливіші міжнародні цінності, чистота і святість яких, можуть об’єднати всіх людей незалежно від політичних ситуацій вже сьогодні і дати надію на мирне майбутнє!

Напрям діяльності фонду – допомога дітям, обдарованим у музиці, у розвитку їх талантів, організації їх творчого процесу в Україні та за кордоном. Також одним з найважливіших напрямків є збереження і розвиток культурних цінностей та забезпечення всебічної благодійної підтримки. Наш фонд допомагає молодим талановитим музикантам, танцюристам, художникам, організовуючи для них майстер-класи, концерти, виставки та конкурси. Фонд надає постійну підтримку музичним школам України, а також школам мистецтв і художнім школам. Фонд підтримує багато соціальних програм, пов ‘язаних з освітою, наукою, мистецтвом і культурою. Фонд здійснює підтримку у сфері дитячого здоров’я, допомагає дітям сиротам, дітям-інвалідам, дитячим будинкам і лікарням.

Ми можемо зробити те, що не під силу політикам!